nahoru

Metallica v Praze překvapila. Poslechněte si, jak rockeři zahráli Jožina z bažin od Ivana Mládka

REDAKCE, ČTK3. dubna 2018 • 10:05
1080p720p360p
Skupina Metallica hraje a zpívá píseň Jožin z bažin od Ivana Mládka
• video: 
Facebook.com/TomekKieczka

Nejen nové skladby z předloni vydané desky Hardwired...To Self-Destruct nebo staré hity jako Master of Puppets nebo One, ale i českou píseň od muzikanta Ivana Mládka včera večer v pražské O2 aréně zahrála americká skupina Metallica. Čtveřice hudebníků před vyprodanou halou hrála více než dvě hodiny. Jejich show provázela řada efektů.

Kromě nových písní skupina nezklamala ani fanoušky starších hitů. Publikum potěšila například Sad but True z takzvaného "černého" alba nebo rychlá píseň Seek & Destroy z debutové desky Kill 'Em All.

Velikonoce ve stylu sado-maso: Podívejte se, jak moc se dá s pomlázkou nařezat

Největší překvapení ale fanoušky čekalo v polovině koncertu, kdy frontman skupiny James Hetfield a bubeník Lars Ulrich opustili pódium, a kytaristé Kirk Hammett a Robert Trujillo začali hrát českou písničku od muzikanta Ivana Mládka Jožin z Bažin. K jejich zpívané lámané češtině se během chvilky přidala většina publika.

Mettalica nešetřila ani světelnými a ohňovými efekty. Při písni Moth into Flame, která vypráví o tom, jak může sláva zničit lidem život, nad pódiem létala světýlka znázorňující můry, při další písni kolem skupiny šlehaly plameny.

JXD vyrazil s ezoteriky na Říp: Guru Pfeiffer slíbil moře. Zaplaví kvůli tomu Polsko?
Laco Deczi slaví: 80 let, to mám u prdele! Kdyby mi v patnácti uříznul hlavu bicygl,…

REDAKCE, ČTK
Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,960
22,740
29,130
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější