nahoru

Zaskočeným ruským ragbistům pustili v Německu starou sovětskou hymnu, ti reagovali velmi vtipně

Daniel Baret1. dubna 2018 • 13:40
360p
Ruští reprezentanti v ragby zpívají starou sovětskou hymnu
• video: 
Facebook

S hymnami je pořád nějaký problém. Vidíme to teď na velmi emotivní diskusi nad novými úpravami české skladby Kde domov můj, ale největší zmatky panují u sportovních zápasů. Poslední skandál si na své konto připsali Němci. Pustili ruské reprezentaci v ragby při utkání Mistrovství Evropy v Kolíně nad Rýnem starou sovětskou hymnu, která se už dávno nepoužívá. Jenže ruští reprezentanti reagovali nakonec velmi vtipně.

Jak je vidět z videonahrávky, která koluje na sociálních sítích, byli nejdříve ruští sportovci pořádně zaskočeni, když uslyšeli starou sovětskou hymnu. Jenže pak začali hymnu oslavující neexistující Sovětský svaz hlasitě zpívat a bylo vidět, že se nakonec u toho i pobavili.

Zápas s Německem se konal už v neděli 18. března, ale média si všimla nepovedené hymny až v minulých dnech. Nevíme, zda to ruské ragbisty tak nažhavilo na utkání, ale v něm rozdrtili německou reprezentaci 57:3.

Na video, jak ruští reprezentanti v ragby zpívají starou sovětskou hymnu se podívejte v úvodu článku.

Velikonoce ve stylu sado-maso: Podívejte se, jak moc se dá s pomlázkou nařezat
Laco Deczi slaví: 80 let, to mám u prdele! Kdyby mi v patnácti uříznul hlavu bicygl,…

 

Daniel Baret


Klíčová slova: Rusko, hymna, Sovětský svaz, rugby, video


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,540
21,730
28,590
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější