nahoru

Laco Deczi slaví: 80 let, to mám u prdele! Kdyby mi v patnácti uříznul hlavu bicygl, tak by nic nebylo

Martin Bartkovský29. března 2018 • 16:30
1080p720p360p
Laco Deczi oslavil 80. narozeniny největším koncertem v životě
• video: 
Martin Bartkovský

Světově proslulý jazzman, Čechoslovák, Newyorčan, sprosťák a milovník života Laco Deczi slaví 29. března 80. narozeniny. K významnému životnímu jubileu si nadělil „největší koncert v životě“, jak se akce v pražském divadle Hybernia jmenovala. Sál našlapaný po střechu, několik hostů i gratulantů a hlavně nestárnoucí trumpetista slavili poctivým jazzem. Reflex měl jako jediné médium možnost nahlédnout do zákulisí a strávit s Lacem poslední minuty před tím, než vylezl ještě coby 79letý muzikant na pódium. Co nám řekl? To zjistíte ve videu!

„Lidi mi řekli, že jsem starej. Sám to nevím, kolik mi je. Mně nějaký narozeniny visej u prdele. Vem si, že by ti bylo 15, přejel by tě bicygl a to rezavý kolo by ti uřízlo hlavu. A cikáni by si s ní zahráli fotbal. Tak nic nebude. Takhle to mám,“ začal Laco se slovníkem sobě vlastním.

Nové verze české hymny vyvolávají vášně. Provokace? Ne, jen námět k diskusi

Pak ještě prohodí, že v New Yorku nikdo nezná Zemana ani Vondráčkovou. Jenom Neckáře a „toho vykulenýho zpěváka, co se nemůže dívat do dalekohledu,“ mystifikuje Laco v narážce na Felixe Slováčka, ze kterého si často dělá legraci.

Pak si sedne vedle dlouholetého přítele a jazzmana Chrise de Pina, se kterým si vymyslel vlastní jazyk. Podívejte se, jak se spolu baví:

1080p 720p 360p
Laco Deczi a jeho tajná řeč s jazzmanem Chrisem De PinoVIDEO Martin Bartkovský

Laca Decziho zkrátka neopouští humor, elán ani muzikantské umění už 8. dekádu a to je věc nevídaná. Celý Reflex mu proto přeje všechno nejlepší a hodně sil!

Sexuální fantazie v Tančícím domě. Výstava Voayer láká na skutečnou nahotu i osahávání …
Už při odletu jsem věděl, že nebude lehký se vrátit. Jan Tříska se objevil v dojemné…



Klíčová slova: Laco Deczi, jazz, hudba, narozeniny, VIDEO



Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,900
23,040
29,640
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější