Šílené video: Adriana Krnáčová a Eliška Kaplicky-Fuchsová jedou MHD a mudrují, jak zachrání Prahu | Reflex.cz
nahoru

Šílené video: Adriana Krnáčová a Eliška Kaplicky-Fuchsová jedou MHD a mudrují, jak zachrání Prahu

Marek Stoniš19. února 2018 • 16:30
Volební spot Ano z roku 2014: Krnáčová jezdí po Praze s Eliškou Kaplický
• video: 
Facebook.com/anobudelip

Praha kolabuje. Na to, aby se zastavilo celé město, stačí v nadsázce dva pomalu jedoucí taxíky. Jen tak spadla lávka ze Stromovky do Troje. Polovina mostů je v havarijním stavu, jeden musel být dokonce zavřen.

Koaliční partneři ve vedení města (aktivisti od svědků Babišových proti zeleným a aktivistům lidoveckým a pirátským) se hádají mezi sebou, jestli je ten most (Libeňský) kulturní památkou, nebo ne. Kvůli tomu se nemůže opravit, natož zprovoznit. Město se zadlužuje jako nikdy v historii, i když neinvestuje ani korunu do rozvoje.

Pokud se tedy za investice nedají považovat statisíce do laviček Václava Havla, semafory a všechny ty „zklidňující“ prvky, které slouží pouze k tvorbě nekonečných automobilových kolon a psychických kolapsů řidičů. Ceny bytů násobně rostou. Byl totiž rozmetán do základů odbor rozvoje města a mladí lidé tak nemají kde a za co bydlet.

Je UBER taxi? Jak funguje, proč proti němu protestují taxikáři a proč ho chtějí zakázat

A teď se podívejte na zábavné předvolební pražské road movie video Adriany Krnáčové (ANO), Elišky Kaplicky-Fuchsové (ANO) a Patrika Nachera (ANO), staré pouhé čtyři roky, o tom, co je v  Praze špatně a co společně změní k lepšímu. Video ponecháváme bez komentáře k posouzení laskavého čtenáře. Snad s výjimkou faktu, že některými místy by ta povedená trojice dnes kvůli uzavírkám, rozkopaným cestám nebo havarijnímu stavu ani neprojela.

Krnáčovou naložit do taxíku a odvézt do Bratislavy!
Marek Stoniš 9. února 2018 • 13:14

Krnáčovou naložit do taxíku a odvézt do Bratislavy!

Václav Klaus ml.: Když Praze vládnou aktivisté a dobrodějové...

Marek StonišVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
23,090
29,360
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější