Filipínský prezident vyslal ostrý vzkaz komunistkám: Budeme vás střílet do vaginy! | Reflex.cz
nahoru

Filipínský prezident vyslal ostrý vzkaz komunistkám: Budeme vás střílet do vaginy!

Martin Bartkovský15. února 2018 • 17:26
1080p720p360p
Prezident Filipín vzkazuje komunistickým povstalkyním: Budeme vás střílet do vaginy!
• video: 
Twitter.com

S hodně silnou rétorikou vyrukoval vůči komunistickým povstalcům filipínský prezident Rodrigo Duterte. Státník, který už v minulosti nešel pro ostrá slova a ještě ostřejší činy daleko, tentokrát na adresu ženských povstalkyň pronesl, že nařídí svým vojákům, aby je „stříleli do vaginy“. Protože pak budou podle jeho slov zbytečné. Část jeho projevu najdete ve videu.

I když tato slova Durente pronesl už minulý týden, až včera unikl jeho projev na sociální sítě. Ve své rezidenci Malacañang v Manile měl proslov k bývalým komunistickým povstalcům a celkem jasně deklaroval, co poručil svým vojákům, aby dělali s jejich ženskými spolubojovnicemi. „Řekněte vašim vojačkám, že je tu nový rozkaz. Nebudeme vás zabíjet. Jen vás střelíme do vaginy, pak totiž budete zbytečné,“ oznámil zaplněnému sálu.

Prezident Rozner z SPD i konečně opravená dálnice D1. Video si dělá legraci z…

Filipínský prezident Rodrigo Duterte je známý svými skandálními výroky z minulosti. Při krvavé válce s drogovými kartely sám sebe přirovnal k Hitlerovi a loni v dubnu po neúspěšném atentátu na svou osobu prohlásil, že by teroristům snědl jejich vnitřnosti.

V případě Duterteho ale nezůstává jen u slov. Od jeho nástupu v roce 2016 byly zabity tisíce lidí, které jeho muži označili za dealery, pašeráky či uživatele drog. To vyvolalo silnou kritiku Západu i humanitárních organizací.

Večery s Kajínkem: Moravská one-man show omilostněného kriminálníka
Severokorejské roztleskávačky na zahájení olympiády rozhodně zaujaly. Takhle povzbuzují…

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,650
22,790
29,620
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější