Česká politika jako šílená japonská reality show? Podívejte se, jak by to vypadalo | Reflex.cz
nahoru

Česká politika jako šílená japonská reality show? Podívejte se, jak by to vypadalo

Martin Bartkovský1. prosince 2017 • 14:20
720p360p
Kdyby politické strany ve sněmovně soutěžili jako Japonci v reality show
• video: 
reflex.cz

Na sociálních sítích koluje video z jakési japonské reality show, kde muži v různobarevných latexových oblecích lezou po velmi kluzkých schodech a snaží se dostat na vrchol. Jejich počínání komentuje známý youtuber vystupující pod přezdívkou Ozzy Man Reviews. V redakci nás ihned napadlo připojit k soutěžícím Japoncům loga českých politických stran a představit si, jak by to vypadalo, kdyby se tato klání pořádala v současné Poslanecké sněmovně. Na výsledek se podívejte sami ve videu!

KSČM se dere na vrchol, ale najednou jí nohy podráží ANO. To není realita, pouze obrázek z bizarního videa, ve kterém si jdou po krku japonští soutěžící, kteří však v našem pojetí reprezentují tuzemské politické strany a hnutí. Vzhledem k bizarním situacím, jaké v současné sněmovně vznikají, to není až tak zvláštní podívaná.

Pokud bývalá „komunistická mlátička“ z Národní třídy Radek Ondráček může vést organizační výbor a Radek Koten, hrdý hlídač komunisty hermeticky uzavřených hranic z 80. let, vede výbor bezpečnostní, je oproti tomu japonská reality show vcelku normální podívaná. 

Jediné video, které potřebujete vidět před volbami: Neomylný maďarský jezevčík…
Politická korektnost: Moderní vzdělání konečně s českými titulky!
Jiří X. Doležal 29. listopadu 2017 • 18:51

Politická korektnost: Moderní vzdělání konečně s českými titulky!

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,640
22,790
29,590
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější