nahoru

Politická korektnost: Moderní vzdělání konečně s českými titulky!

Jiří X. Doležal 30. listopadu 2017 • 14:20
Ukázka videa Modern Educayshun, které upozorňuje na politickou korektnost ve vzdělání
• video: 
facebook.com/juerohloff

České školství konečně dostává do ruky jasný návod, jak se vypořádat s náročnými úkoly soužití nejrůznějších minorit, které na nás klade naše multikulturní postmoderní doba. Video po celém světě vidělo již skoro deset milionů lidí, a můžeme se těšit, že se stane základem moderní edukace na celé planetě.

Evropské školství, a zvláště to české, se dosud nezbavilo základních problémů spojených se školní docházkou a vyučováním. V naší zemi dosud vůbec nejsou zavedeny gender ohledy ve výuce. Nemáme pozitivní body při hodnocení pro příslušníky menšin - etnických, sexuálních i genderových.

Neumíme důstojně zacházet s žáky, kteří se potí v podpaží, a nejsme schopni jim tento handicap vykompenzovat. Nyní ale do všech škol a zdarma přichází videonávod, jak vybudovat novou školu, která nepovede k nežádoucí soutěživosti, diskriminaci a genderovému šovinismu! Hurá!Klíčová slova: školství, vzdělání, korektnostDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.