nahoru

S prvním sněhem dorazí Sněhulák. Film podle románu Jo Nesba se představuje v mrazivém traileru

Martin Bartkovský6. září 2017 • 12:20
1080p720p360p
Trailer na thriller Sněhulák podle bestselleru Jo Nesba
• video: 
facebook.com/thesnowmanmovie

Je jedním z nejúspěšnějších světových spisovatelů. Jo Nesbø, autor drsných severských kriminálek, má unikátní schopnost vydávat jeden bestseller za druhým. A stejný úspěch se předpovídá filmu, který vznikl na motivy jeho knihy Sněhulák z roku 2007. Hlavní role detektiva Holea se ujal Michael Fassbender, ženskou hrdinkou bude Rebecca Fergusonová a režii má na svědomí švédský filmař Tomas Alfredson. Podívejte se na trailer.

Na heslo „Zima se blíží“ vsadila už televizní stanice HBO a stejně zabodovat by chtěla i společnost Universal, která na plátna kin přináší adaptaci Nesbova Sněhuláka. Už z ukázky je patrné, že si film zachová drsnou a neúprosnou severskou atmosféru, jaká dýchá z knihy. Tak snad si to tvůrci nepokazí. Film vstoupí do tuzemských kin 12. října, a i když tou dobou může být venku ještě dost teplo, v sálech teplota klesne pod bod mrazu.

Zajdete si na Sněhuláka do kina, nebo si raději přečtete knihu? Dejte nám vědět do komentářů!    

Komunistická zrůdnost vs. izraelská krása. Podívejte se na ukázku z filmu o Miladě …
Chystá se nový film ze světa Harryho Pottera. Ukáže Voldemortovy začátkyKlíčová slova: jo nesbo, Nesbø, sněhulák, filmy, trailerDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,960
22,740
29,130
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější