nahoru

Zase simuluje, ku*va! Poslechněte si, co fotbalisté říkají, když si myslí, že je nikdo neslyší

isport.cz6. září 2017 • 09:00
720p360p
Odezřeno ze šlágru Liberec - Sparta: Nadávky hráčů i svérázný rozhodčí
• video: 
iSport TV

Tři červené karty, devět žlutých, chybně neuznaný gól Sparty, zvýšená nervozita na obou stranách. Nejvíce vyostřeným zápasem letošní ligy byl zatím duel 3. kola mezi Libercem a Spartou. Abychom vám dění na hřišti přiblížili co nejlépe, rozhodli jsme se z vyhecovaného utkání udělat speciální díl Odezřeno. Podívejte se a poslechněte si, jak se sudí Zelinka marně snažil kočírovat hráče, a jak mu to fotbalisté obou týmů moc neusnadňovali.

Duely Liberce a Sparty? To už je tradičně hodně emotivní záležitost, která se často „dohrává“ ještě několik dnů po zápase. To jasně potvrdily oba týmy ve 3. kole HET ligy, kde padly hned tři červené karty a zástupci obou klubů se do sebe následně pustili.

Nový díl pořadu iSport TV Odezřeno se věnuje právě vyhecovanému šlágru. Fanoušci si tak mohou například poslechnout, jak svérázně odpovídal hráčům sudí Miroslav Zelinka. A nechybí ani nadávky hráčů, trenéra Jindřicha Trpišovského či prosby zahraničních hráčů Sparty v angličtině.

Další díly pořadu ODEZŘENO najdete ZDE >>>

Nadávky z večerek: Krátké video vás naučí vietnamská sprostá slova
Martin Bartkovský 17. května 2017 • 14:08

Nadávky z večerek: Krátké video vás naučí vietnamská sprostá slova

Na život po kariéře se připravit nejde. Teď jsem vlastním pánem, říká bývalý fotbalista…

isport.czSenátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější