nahoru

Horáková jde nezadržitelně na popravu. Film Milada se představuje v první delší ukázce

Martin Bartkovský23. srpna 2017 • 14:40
1080p720p360p
Teaser na film Milada davida Mrnky
• video: 
Facebook.com/Miladafilm

Velice silné záběry ze života velice silné ženy odhaluje teaser na film Milada Davida Mrnky. Snímek mapující život nacisty i komunisty mučené Milady Horákové uvádí úryvek z dopisu dceři. Zatímco v první krátké ukázce, kterou tvůrci vypustili, jsme byli svědky pouze psaní, nyní slyšíme konkrétní slova. A jde o opravdu mrazivé vyprávění. Podívejte se.

Takhle mrazivou ukázku aby český film pohledal. Zatímco drtivá většina tuzemské kinematografické produkce se spokojí s nelogickým sestřihem nejlepších scén či sérií „hlášek“, Mrnka jde při propagaci svého životního díla až na dřeň. V jedné minutě prolétne životem ženy, pro kterou si osud přichystal jeden z nejtěžších údělů

Milada Horáková v angličtině a s Izraelkou: Nevěřili byste, kolika lidem to vadí, říká …

V hlavní roli se představí hollywoodská hvězda izraelského původu Ayelet Zurer, která si zahrála ve filmech Mnichov, Andělé a démoni či Muž z oceli. V dalších rolích se objeví Taťjana Medvecká, Vica Kerekes, Vladimír Javorský, Hana Vagnerová, Alena Mihulová i Aňa Geislerová.

Film vstoupí do kin 2. listopadu 2017 a já se opět přimlouvám za to, aby byl promítán na příštím sjezdu KSČM několikrát za sebou a aby byly v sále zamčené dveře, členové strany přilepeni k židlím a oči jim drželo otevřené udělátko z Mechanického pomeranče Stanleyho Kubricka.

Kvíz pro členy, příznivce a voliče komunistů: zradila Milada Horáková svou zem?
Komunistická zrůdnost vs. izraelská krása. Podívejte se na ukázku z filmu o Miladě …
Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější