nahoru

Saúdové platí nenávistnou formu islámu a v Evropě budují hnízda teroristů, říká senátor Láska

Martin Krepindl; Info.cz21. srpna 2017 • 14:30
1080p720p360p
Celý rozhovor s Václavem Láskou
• video: 
INFO.cz

Saúdská Arábie podle senátora Václava Lásky systematicky podporuje nenávistnou formu islámu v Evropě. Viditelné je to prý hlavně v zemích Balkánu, kde Saúdové dle názoru Lásky zneužívají rozklad tamních státních zřízení. Upozorňuje především na výchovu radikálních vyznavačů islámu, kteří by potom mohli šířit teror v zemích západní Evropy.

Naznačuje také, že Saúdská Arábie poskytla část zbraňového arzenálu tzv. Islámskému státu a kritizuje i přístup Spojených států.

Je Česko bezpečná země? Proč je tak hlasitým kritikem ústavní novely, která Čechům dává výslovné právo zasáhnout legálně drženou zbraní proti teroristům.

Všechna videa z rubriky Štrunc! můžete vidět ZDE >>>

V KLDR žádný hlad a bída není, USA jsou hlavní agresor, říká Vrobel
Martin Krepindl; Info.cz 18. srpna 2017 • 16:32

V KLDR žádný hlad a bída není, USA jsou hlavní agresor, říká Vrobel

Okamura je nový Palacký! SPD vidí svého leadera jako obroditele. Reflex jejich video …

Martin Krepindl; Info.cz


Klíčová slova: Saudská arábie, islamisté


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější