nahoru

Bohumil Pečinka: Svatba jako volební kampaň. Babiš je sen českých žen a Monika je jako popelka

Martin Krepindl, info.cz 1. srpna 2017 • 09:55
Babiš je sen českých žen. Monika je jako popelka, je to obrovský happy end, tvrdí Pečinka
• video: 
INFO.cz

Po sérii skandálů z první poloviny roku je Andrej Babiš opět na vrcholu. Podle komentátora Reflexu Bohumila Pečinky díky sňatku s partnerkou Monikou u voličů výrazně posílí. Pečinka v rozhovoru s Pavlem Štruncem tvrdí, že jeho mediální obraz splňuje touhy všech žen, a to včetně těch, které to nepřiznají. 

Symbolickou rovinu posiluje i Monika Babišová, kterou se podle Pečinky podařilo „prodat“ jako Popelku. Novinář je přesvědčený, že celá svatba je promyšlenou a precizní součástí volební kampaně, kterou se navíc podařilo načasovat zrovna v momentě, kdy se odcházejícímu předsedovi vlády Bohuslavu Sobotkovi manželství rozpadá. Jak se Babišovi o víkendu podařilo udržet na uzdě novináře? Proč byly svatby jiných vrcholných českých politiků fiasko? A nakolik je reálné, že se slavností na Čapím hnízdě bude zabývat nový úřad, který prověřuje výdaje politických uskupení na kampaně? Podívejte se na celý rozhovor.

Všechna videa z rubriky Štrunc! můžete vidět ZDE.


Martin Krepindl, info.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.