nahoru

Historie erotických hraček: Kleopatra používala vibrátor složený z papyrusu a živých včel

Gabriela Röhrichová; BPŽ25. července 2017 • 12:20
720p360p
Historie erotických hraček aneb Jak si to dělala Kleopatra
• video: 
Womens' health

Nejstarší erotická pomůcka byla vyrobena z kamene a její stáří se datuje dobou kamennou, tedy dobou před více než třiceti tisíci let! Dildo bylo původně rozlomeno na čtrnáct kusů, když ho dali badatelé dohromady, byli velice překvapeni. Objekty s erotickým podtextem nebyly pro tu dobu ničím neobvyklým, ale většinou se jednalo o ztvárnění ženských předností, kamenné šidítko se tak stalo velkou vzácností.

Dále bychom se mohly přesunout ke Kleopatře. Byla to žena opředená mnoha pověstmi a je dost dobře možné, že spousta z nich nebyla daleko od pravdy. Říká se také, že používala papyrusový kolík naplněný živými včelami k masturbování. Je pravděpodobné, že zdivočelé včely zajišťovaly vibrace, které nám dnes obstarávají miniaturní motorky. Více informací najdete ve videu.

Další podobná videa najdete ZDE

Sperma a slzy. Dokument o pornokráli Roccovi Siffredim obsahuje vše, co nechcete vědět
Akty X 2017: Přihlaste své fotografie do soutěže a podívejte se na snímky z uplynulých let


Gabriela Röhrichová; BPŽSenátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,540
21,730
28,590
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější