Akty X 2017: Přihlaste své fotografie do soutěže a podívejte se na snímky z uplynulých let | Reflex.cz
nahoru

Akty X 2017: Přihlaste své fotografie do soutěže a podívejte se na snímky z uplynulých let

Martin Bartkovský20. července 2017 • 16:20

Akty X, dlouhodobě nejpopulárnější soutěž časopisu Reflex, které se každý rok účastní stovky profesionálních i amatérských fotografů. Letošní ročník je zameřenen na jídlo. Přihlaste své fotografie, uzávěrka je 10. srpna!

Zapojte se do soutěže, pošlete své snímky a hrajte o hodnotné ceny. Nebo jen hlasujte pro fotografie ostatních. Inspirujte se kompozicemi z loňský let a nezapomeňte, že letošním tématem je jídlo v jakékoli podobě. 

Jedinečné akty: Obnažené krásky oživují rozpadající se opuštěné budovy

Úplně slyšíme, jak poctivý flák hovězí svíčkové pleskne o nahé bříško půvabné blondýnky a jak se budou kuchyňské linky prohýbat pod vyzývavými pózami dívek, jejichž nekonečně dlouhé nohy nejednou skončí až v digestoři nad sporákem.

Povolte uzdu své fotografické a kuchařské fantazii, protože ani dvěma knedlíkům navíc se meze nekladou. Jde přece o výsledek, který by měl být eroticky a zároveň chuťově co nejpřitažlivější.

Své soutěžní fotografie přihlašujte již od dnešního dne až do 10. srpna 2017. Odborná porota vybere deset snímků, které oceníme a otiskneme v Reflexu. Dalších pět vítězů vyberou v hlasování čtenáři a jako každý rok bude samozřejmě udělena i cena šéfredaktora.

Podrobné informace najdete na stránce reflex.cz/aktyX.

JXD otevřeně o sexu: Do padesáti jsem byl otrok žen! Kolik (ne)zplodil dětí?
Do kin vyrazil Milovník po přechodu, ve kterém Salma Hayek tančí salsu v pyžamuKlíčová slova: nahota, akty x, Akty X 2017, akty, jídlo, VIDEO, prsa, ženy


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice

PREMIUM X Novináři se začali bát!
11. června 2019 • 14:17

Novináři se začali bát!

PREMIUM X Obří laboratoř kreativity umělců, to je Pražské Quadrien­nale, největší světová výstava divadelní scénografie
PREMIUM X Věda a technika, hipsteři
11. června 2019 • 14:05

Věda a technika, hipsteři

PREMIUM X Stojánek za tisíc dolarů
11. června 2019 • 14:03

Stojánek za tisíc dolarů


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější