nahoru

Do kin vyrazil Milovník po přechodu, ve kterém Salma Hayek tančí salsu v pyžamu

red15. července 2017 • 12:00
1080p720p360p
Salma Hayek tačí salsu v pyžamu
• video: 
bontonfilm.cz

Novou komedii Milovník po přechodu zdobí dva erotické symboly, mexická kráska Salma Hayek a legendární Raquel Welch. Salma Hayek je hlavním protipólem filmového gigola, který se po životě ve zlaté vyženěné kleci ocitne na ulici a musí znovu svést nějakou bohatou dámu. Zatímco Raquel Welch hraje svůdníkův objekt zámožné vdovy, Salma Hayek hraje jeho sestru, ke které se nastěhoval. Postaršího playboy pak představuje mexická hvězda Eugenio Derbez, s nímž se Hayek zná odmalička. Narodili se dokonce ve stejný den!

Film je v českých kinech od 13. července a v dalších rolích se představí Rob Lowe, Kristen Bell, Rob Riggle a Michael Cera. Derbez a Hayek spolu pro film nahráli i radostnou verzi klasické balady El Triste ve stylu salsy. Salma Hayek ji pak ve filmu roztančila nalehko, jenom v pyžamu. Scénu najdete ve videu.

Oklamaný: Kartáčovité obočí Colina Farrella versus botoxové rty Nicole Kidmanové
Co předcházelo Obecné škole? Nový film Jana Svěráka Po strništi bos se představuje v…

red


Klíčová slova: Salma Hayek, VIDEO, tanec, filmy, ukázka


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější