nahoru

Změna ve vedení ČSSD ovlivní prezidentské volby. Zaorálek podpoří Zemana

Martin Krepindl; Info.cz 16. června 2017 • 10:25
Zeman může vyhrát už v prvním kole, říká komentátor Pečinka
• video: 
INFO.cz

Změna ve vedení ČSSD může zamíchat kartami v prezidentské volbě. Podle komentátora časopisu Reflex Bohumila Pečinky teď strana přestane s usilovným hledáním vlastního kandidáta, jak to několikrát avizoval dnes už bývalý šéf partaje Bohuslav Sobotka. „Lubomír Zaorálek je s Milošem Zemanem schopný uzavřít pakt o neútočení,“ řekl Pečinka v rozhovoru s Pavlem Štruncem pro Info.cz.

Zeman hlasy sympatizantů sociální demokracie podle komentátora nutně potřebuje, aby se vůbec nekonalo druhé kolo. Právě přímého souboje jeden na jednoho se prý hlava státu děsí. Proč Zeman chce, aby i po volbách pokračovala koalice hnutí ANO s ČSSD? Je změna v rámci stejného stranického křídla pro voliče pochopitelná? Bude skutečným lídrem Lubomír Zaorálek, nebo statutární místopředseda Milan Chovanec? Podívejte se na celý rozhovor. Všechna videa z rubriky Štrunc! můžete vidět ZDE.

Martin Krepindl; Info.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.