nahoru

Tatér chytil zloděje při činu. Vytetoval mu na čelo nápis „jsem zloděj a nula“, nyní je obviněn z mučení

Leila Chadalíková 12. června 2017 • 14:30
Tatér napsal chlapci na čelo - jsem zloděj a nula.
• video: 
facebook.com

Online světem se šíří příběh, který se stal v pátek v Brazílii. Tatér chytil při činu teenagera, který se snažil ukrást jízdní kolo člověku, jenž měl fyzické postižení. Podle informací britského deníku Mail Online měl mít okradený jen jednu nohu. 

Tatér chytil chlapce, odvlekl ho ještě se svým kamarádem do tetovacího salónu a na čelo mu vytetoval nápis – Eu sou ladrão e vacilão – což v překladu znamená jsem zloděj a nula. Rodina mladého zloděje viděla video a požádala policii o pomoc. Maycon Wesley, který se nechal u tetování chlapce natáčet, byl následně zadržen. Stejně tak jeho kamarád Ronildo Moreira de Araujo, jehož hlas je slyšet ve videu. V sobotu je policie oba obvinila z mučení.

Chlapec je od pátečního incidentu nezvěstný. Oba obvinění tvrdí, že ho ihned po incidentu pustili, kam ale šel, netuší. Pátrání po potetovaném zloději se údajně objevilo také v místním televizním vysílání. Klíčová slova: mučení, zloděj, tetování, BrazílieDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.