nahoru

Lavický poprvé na hřišti: Přišel pozdě, nedal gól, jeho tým prohrál a dostal pokutu

iSport.cz, dvo12. června 2017 • 10:30
720p360p

Fotbalová událost víkendu! Herec Jakub Štáfek, respektive Julius Lavický, má za sebou premiéru v dresu Slavoje Vyšehrad ve třetí lize. Známá tvář z fotbalového seriálu Vyšehrad začala proti Loko Vltavín na lavičce, ale v 62. minutě to přišlo. Hráč s desítkou na dresu a vlastní módní kolekcí vběhnul na hřiště. Jeho tým nakonec přišel v 31. kole ČFL o slibné vedení a prohrál 2:3.

Na třetiligový stadion přilákal Lavického soutěžní debut řadu fanoušků, místní hlasatel oznámil, že jich bylo 2300. „Sparta to není, ale jinak je to docela dobrý,“ komentoval Štáfek alias Lavický atmosféru při zápasu. Také počtem akreditovaných novinářů se zápas blížil úrovni první ligy.

Lavický nezklamal už od začátku. Na sraz týmu před zápasem dorazil se zpožděním. „O 15 minut, takže ideál,“ zahlásil. Nestihl tak část rozcvičení, ale své nové spoluhráče rychle, ještě před výkopem, dohnal. A pokuta? „Už byla,“ prozradil Lavický předtím, než zamířil na poslední poradu před výkopem do kabiny. Tam se dozvěděl, že právě kvůli nedochvilnosti vypadl ze základní sestavy.

Více o prvním zápasu fotbalisty Lavického v dresu Vyšehradu čtěte ZDE >>>

Souboj pod hladinou. Potápěč natočil, jak na něj zaútočil třímetrový žralok
Halucinace, krev v uších a ohlušující tlukot srdce. JXD vyzkoušel nejtišší místnost v ČRiSport.cz, dvo


Klíčová slova: fotbal, sport, Julius Lavický, VIDEODiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,580
22,540
29,900
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější