nahoru

Soudkyně Ivanka a oběšený mluvčí. Podívejte se na Trumpových 100 dní v čele USA očima Simpsonových

Martin Bartkovský 29. dubna 2017 • 10:30
Simpsonovi hodnotí 100 dní Donalda Trumpa ve funkci prezidenta USA
• video: 
Facebook.com/Simpsonovi

V sobotu 29. dubna končí prezidentovi USA stodenní doba hájení. A servítky si vůči němu nebere ani žlutá rodinka Simpsonových, která ten den odvysílá zřejmě antitrumpovsky laděnou epizodu, jak napovídá ukázka, kterou tvůrci zveřejnili na sociálních sítích. Na celé věci je zvláště pikantní i fakt, že Simpsonovi běží na televizní stanici FOX, kterou současný prezident USA denně sleduje a má ji rád. Podívejte se na video plné skečů.

Video začíná záběrem na oběšeného mluvčího Seana Spicera s nápisem „končím“ a zoufalou poradkyní Kellyanne Conwayovou. Následuje bitka mezi poradci Jaredem Kushnerem a Stevem Bannonem. A pak už vidíme hlavu státu v posteli s psíkem místo vlasů, jak odmítá číst nejnovější zákon.

Scénku završuje Ivanka coby nová soudkyně nejvyššího soudu a policie odvádějící dědu Simpsona kvůli tomu, že do USA kdysi připlul jako imigrant. Marge dochází antidepresiva a Homer se spoléhá na pivo. Podívejte se na video a dejte nám vědět, co si o něm myslíte.

Simpsonovi hodnotí 100 dní Donalda Trumpa ve funkci prezidenta USAVIDEO Facebook.com/Simpsonovi

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.