nahoru

První velké odhalení Hvězdných Válek: Darth Maul se vrátí!

Martin Bartkovský12. dubna 2017 • 16:50
720p480p360p240p

Zatímco do začátku velké akce Star Wars Celebration v americkém Orlandu zbývají poslední hodiny, na internet už unikají první novinky ze světa Hvězdných válek. Dá se očekávat, že trailer na osmou epizodu se objeví až v příštích dnech, ovšem jedna ukázka už světlo světa spatřila. Jde o krátké video z nově připravované hry Star Wars: Battlefront II. Podívejte se.

I když má ukázka pouze 30 vteřin, ukáže toho poměrně dost. Začíná se výbuchem Hvězdy smrti z konce Návratu Jediho a pokračuje se napříč různými epizodami. Největším překvapením je bezesporu přítomnost červenohlavého sitha Dartha Maula, který sice ve filmu Skrytá hrozba zemře, v seriálové podobě Klonových válek ho ale Disney nechalo oživit.

Připomeňte si, jak vypadal trailer na epizodu VII:

720p 480p 360p 240p
Trailer: Star Wars VII - Síla se probouzíVIDEO Youtube.com

Pak následuje rychlý sestřih obsahující hrdinku Rey i kontroverzního záporáka Kylo Rena z poslední epizody. Další úniky budou určitě následovat a my vám o nich přineseme víc informací.  

Revoluce ve světě Star Wars. Osmý díl nezačne ikonickými titulky
Martin Bartkovský 17. ledna 2017 • 17:11

Revoluce ve světě Star Wars. Osmý díl nezačne ikonickými titulky

Opravdová válka, komanda smrti a žádní Jediové. Rogue One je nejtemnějším filmem…
Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,530
21,780
28,660
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější