nahoru

Stropnický vs. Zeman? Babiš mu to možná nedovolí, říká Bohumil Pečinka

Martin Krepindl; Info.cz 4. dubna 2017 • 09:23

Promluví do souboje o Hrad i herec, ministr obrany a místopředseda hnutí ANO Martin Stropnický? Podle komentátora Bohumily Pečinky bude záležet na rozhodnutí jeho stranického šéfa Andreje Babiše. Kdyby ne, Stropnický by už do kandidatury šel, tvrdí Pečinka v pořadu ŠTRUNC! webu Info.cz

„On by do toho strašně chtěl jít, ale samozřejmě je součástí nějakého seskupení, hnutí ANO, které má vlastní cíle. A jedním z těch cílů je mít nekonfliktní vztah s Milošem Zemanem. A teď jde o to, jestli Andrej Babiš uzná za vhodné, že by bylo dobré pustit ho aspoň do prvního kola, nebo nebylo,“ řekl v rozhovoru s Pavlem Štruncem Pečinka.

Zeman své úsilí podle Pečinky zaměří hlavně na to, aby vyhrál už v prvním kole. A případná kandidatura Stropnického by mu to nepochybně ztížila. „Najednou, kdyby (Andrej Babiš) postavil známého člověka proti prezidentu Zemanovi, tak s největší pravděpodobností by Miloš Zeman první kolo nevyhrál,“ dodal komentátor.

Další videorozhovory z pořadu ŠTRUNC! najdete ZDE >>>

Martin Krepindl; Info.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější komentáře