nahoru

Reklamní boj o město Loket: Svůj letošní vánoční spot tam natočila Milka i Coca Cola

Martin Bartkovský 25. listopadu 2016 • 08:00
Vánoční Loket v reklamě na Milku "vylepšený" digitálními Alpami
Vánoční Loket v reklamě na Milku "vylepšený" digitálními Alpami
• foto: 
YouTube.com

V západočeské obci Loket si letos světové reklamní agentury doslova podávaly dveře. Vánoční spoty tu nezávisle na sobě natáčely dvě slavné světové značky – Milka a Coca Cola. Zatímco ta první si město přikrášlila falešnými Alpami, té druhé stačila jeho přirozená krása. Podívejte se na obě videa a hlasujte, které je lepší!

Milka v Česku natáčela reklamu pro evropský trh. Její děj se odehrává ve fiktivní vesničce Lilaberg, který představuje západočeská obec Loket. Zasněžené Alpy v pozadí dotvořili animátoři. Video má na svědomí nizozemská agentura, je minutu a půl dlouhé a točil jej režisér Jean-Pierre Jeunet, autor filmů Amélie z Montmartru nebo Vetřelec: Vzkříšení.

Video se připravuje ...
VIDEO: Milka Kouzlo Vánoc každý den 2016VIDEO YouTube.com
Coca Cola v Česku natáčela rovnou pro celý svět. Kromě Lokte zavítali španělští filmaři ještě do Loun a Nebušic. Zatímco v reklamě na čokoládu se cestuje časem, propagátoři slazené bublinkové vody svým nápojem odměňují samotného Santa Clause.

Video se připravuje ...
VIDEO: Coca-Cola Vánoce 2016VIDEO YouTube.com

Hlasujte v naší anketě!

Anketa
Která reklama se vám líbí víc?
Coca Cola
26.4%
79
Milka
73.6%
220Klíčová slova: reklama, vánoce, Coca Cola, milka, LoketDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.