nahoru

Ben Cristovao: Český šoubyznys je invazivní. Na umělý party pro umělý lidi nechodím!

Martin Bartkovský 9. listopadu 2016 • 16:10
Video se připravuje ...
Ben Cristovao pro Reflex: Nechodím na párty pro umělý lidi
• video: 
Martin Bartkovský

I když kariéru odstartoval v talentové soutěži, nálepky "toho kluka ze Superstár" se už dokázal zbavit. Ben Cristovao je jedním z nejpopulárnějších domácích interpretů, který ovlivňuje statisíce mladých lidí skrze sociální sítě. A snaží se jim jít příkladem. Podívejte se na video!

"Co si myslím o stavu českýho šoubyznysu? Je dost invazivní, populistickej a málo se skrze něj promují věci, které mají opravdu smysl," říka Ben Cristovao, rodák z Plzně s portugalským jménem. I když v roce 2009 skončil v soutěži Česko Slovenská Superstar na sedmém místě, dokázal se prosadit. Za jeho úspěchem je kromě tvrdé práce i schopnost oslovovat mladé přes sociální sítě. Na jeho Facebooku a YouTube ho sledují statisíce fanoušků.

Početná fanouškovská základna ale pro Bena znamená i zodpovědnost. Mladé lidi se snaží motivovat a jít jim pozitivním příkladem. Nebere drogy, radí, jak se chovat bezpečně na internetu, propaguje sport a na VIP večírcích ho jen tak neuvidíte. "Podobné akce mi nic neříkají. Je to umělý svět, kde vznikají umělé situace, o kterých se píšou umělé články pro umělé lidi".

Celý rozhovor s Benem Cristovao si přečtěte v Reflexu č. 45, který vychází 10. listopadu! 

Reflex 45/2016 Reflex 45/2016Foto ArchívKlíčová slova: rozhovor, VIDEO, Ben Cristovao, medailonekDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější komentáře