nahoru

Zeman, Ortel, Konvička, Ringo Čech i Pošta pro tebe… Rappeři PSH do klipu narvali všechno nekavárenské

Martin Valeš29. června 2016 • 17:17
Zeman, Ortel, Konvička, Ringo Čech i Pošta pro tebe… Rappeři PSH do klipu narvali všechno nekavárenské
foto: PSH

Peneři strýčka Homeboye přišli s pořádně angažovaným klipem, kterým se jaksi snaží shrnout všechno, co je na České republice špatně: Miloš Zeman, Martin Konvička, Ortel, Aleš Brichta, Andrej Babiš, xenofobie, alarmismus médií i konspirační teorie těch alternativních, vystrašené báby, co věří televizi, nadávání na Václava Havla, hatery, nácky, co poslouchají rap, František Ringo Čech, lenoši, kurvy, pacienti, závistivci, nazi kapely, kachna se zelím, Dan Landa, Jiří Ovčáček, Miroslav Sládek, kořenový vězeň paní Zdena, popelníček, plzeňské pivo.

720p 480p 360p 240p
Peneři strýčka Homeboye: Fuck Off.VIDEO PSH

„Fuck off Ortel a Fuck Off Brichta, Fuck Off Konev a jeho zkurvená šlichta…“ deklamuje Vladimír 518. „Už to není dobré miesto, z tohto sveta musim jit,“ dodává v refrénu Slovák Elpe. Vrcholem je pak památná scéna z Pošty pro tebe, kde se Ester Janečková dojala, jak se příbuzné v jejím pořadu proklínají.

Jako ano, fajn iniciativa, PSH a parta kolem vydavatelství Big Boss jsou proti nenávisti a zabedněnosti a tak, ale v jednom klipu je toho trochu moc tlačení na pilu. Jenom pár věcí chybí: Asi se v kapele neshodnou na Evropské unii a na Rusku, o nich žádná zmínka není.

Vladimir 518: Nas*anej track nestačí. Zeman rozpoutal směšný a ubohý boj
České rapové legendy uvedly na Štedrý den svůj nový klip
Jediné na planetě: Nejvíc nejexkluzivnější album Wu-Tang Clanu si koupil farmaceutický …

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,650
22,710
29,250
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější