Meryl Streepová si zahrála na Trumpa a dokonale se mu vysmála | Reflex.cz
nahoru

Meryl Streepová si zahrála na Trumpa a dokonale se mu vysmála

LeT8. června 2016 • 13:54
Meryl Streepová si zahrála na Trumpa a dokonale se mu vysmála
foto: Facebook.com/Meryl Streep

Herečka Meryl Streepová (66), která se těší nejen v Americe mimořádné oblibě, předvedla na gala večeru v New Yorku nečekaný kousek. Osminásobná držitelka Zlatého glóbu, dvojnásobná držitelka Ceny Emmy a trojnásobná držitelka Oscara se rozhodla imitovat kandidáta na post prezidenta USA, Donalda Trumpa (69).

Pro Streepovou se nejednalo o první ztvárnění osoby z politické scény. V roce 2011 natočila film Železná lady, kde si zahrála britskou premiérku Margaret Thatcherovou.

Tentokrát se rozhodla nasadit blonďatý příčesek, vzít si oblek doplněný o červenou, špatně uvázanou kravatu, a svůj vzhled dovedla k dokonalosti natřením silné vrstvy oranžového krému na obličej, čímž vtipně poukázala na Trumpovu zálibu ve falešném opálení. Se svým přirozeně komediálním talentem si Streepová okamžitě získala celé publikum a amatérské video z jejího vystoupení se začalo šířit bleskovou rychlostí. 

Johnny Depp s vycpávkami a v paruce si střihl Trumpa. Parodie na parodii

Podle vanityfair.com je herečka horlivou podporovatelkou Hillary Clintonové. Což dala ostatně svým vystoupením jasně najevo.

Existuje země, kde mají Donalda Trumpa rádi – ve Slovinsku, odkud je jeho žena
Trump si protiřečí jako snad nikdo. Výběr jeho nejabsurdnějších obratů

LeT


Klíčová slova: Donald Trump, Meryl Streep, usa


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,720
23,070
29,350
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější