Quidův palec: Nejdřív cestování, pak apokalypsa | Reflex.cz
nahoru

Quidův palec: Nejdřív cestování, pak apokalypsa

Quido MC15. března 2016 • 20:00
1080p720p480p360p240p
Quidův palec nahoru
• video: 
MC Quido

Pravidelné týdenní hodnocení nových youtuberských přírůstků je zase tady. A cože Quida nejvíc upoutalo tentokrát? Dvě na první pohled dost nesourodá témata: cestovaní a apokalypsa.

 Bezkonkurenčně nejčilejším cestovatelem se zdá být Gogoman. Během jednoho týdne zvládl navštívit Berlín i Polsko. Na prvním místě (nejenom) nakupoval, na druhém se (nejenom) bavil polštinou. A kromě toho se prostřednictvím agitačního videa snažil co největší počet Slováků doprovodit k volebním urnám.

Quidův palec: Dáte patnáct čízů za čtvrt hodiny? To radši zadarmo do Rakouska

Ve znamení nákupní horečky se neslo také, zcela logicky a nepřekvapivě, video Shopaholic Nicol. Stylově se její lov hadrů odehrával v nákupní Mekce – New Yorku.

Quidův palec nahoru a hledání smyslu: Je youtuberská scéna hodna pozornosti dospělého …

O praktické rady na cesty, hlavně ty nízkorozpočtové, se podělil Martin. Důkazem, že není jen mistr teorie, ale i praxe, budiž jeho video z Barcelony. Hodit se můžou i nápady Weefs na to, co dělat na letišti, když se vám náhodou „poštěstí“ ztvrdnout tam desítky hodin.

Quido radí Konvičkovi, co by měl příště vzkázat Donaldu Trumpovi

To, co všechny cesty končí, je apokalypsa. Kdo by ji případně přežil? A kdo si to jenom myslí? Nad tím dumal Martin Rota. A nebyl sám. Podobné, jen ještě propracovanější úvahy předestírá i TV Twixx. Vychází při tom z hypotézy, že apokalypsu by přežilo 100 lidí. Jak by byli namíchaní? Kolik procent z nich by byli Afričané, kolik Asiaté a jaké procento Evropané? Kolik by mezi nimi bylo pracháčů a kdo by naopak umíral hlady? Závěry jsou docela zajímavé. Až tak, že si zasloužily Quidův palec nahoru.

Všechna videa:Klíčová slova: quido mc, VIDEO, YouTubeDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,700
22,240
28,620
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější