nahoru

Víte, co způsobuje pivní pupek? Vtipné video vám to vysvětlí

sto 23. srpna 2014 • 13:00
Pivo
Pivo
• foto: 
YouTube.com

Dobrou chuť, pokud právě obědváte... A zapíjíte oběd pivem. Ať už lahvovým, čerstvě točeným, z komerčního, nebo malého pivovaru. V souvislosti s pitím piva si nelze nevšimnout fenoménu, který v důsledku jeho pravidelné konzumace vzniká – pivním pupkům. Podívejte se na zábavné video britské BBC, která se rozhodla tématu „chvíli“ věnovat.

Dávno víme, že pivní pupek je ryze mužskou záležitostí. Odpověď na otázku, proč je tomu tak, je vlastně jednoduchá – jedná se o kombinaci věku, pohlaví a tělesné konstituce.

Video mimo jiné upozorňuje (byť hravou a nikterak naléhavou cestou), že muži ve věku nad 35 let mají tendenci nabírat váhu, protože se jim zpomaluje metabolismus. A právě tento jev ještě zpomaluje kaloricky náročné pivo.

Ani ženy nejsou však vyjmuty z následků pravidelné konzumace piva – ty sice netrpí pivním pupkem, prokazatelně se jim zato rozšiřují boky, stehna a hýždě.

sto


Klíčová slova: VIDEO, pivo, pupekDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.