nahoru

Horká novinka: Marihuanový lubrikační gel slibuje ženám 15 minutový orgasmus

bah 8. srpna 2014 • 12:30
Horká novinka: Marihuanový lubrikační gel slibuje ženám 15 minutový orgasmus
foto: vimeo.com

Dnes je Mezinárodní den ženského orgasmu, a tak to vezmeme trošku tematicky. Marihuana byla v minulosti brána jako afrodiziakum. Proto není divu, že se nový lubrikační gel vyrobil právě z ní. Výrobce slibuje ženám revoluci v orgasmu - patnácti minutové vyvrcholení. Lahvička tohoto lektvaru štěstí má stát pouhých 65 eur, tedy v přepočtu přibližně 1820 korun. Informaci přinesl server Refresher.sk.

Na svědomí ho má Matthew Gerson a jeho Aphrodite Group. Gel Foria obsahuje olej bohatý na THC (360 mg), kokosový olej a kanabinoidy. Díky kokosovému oleji nejen příjemně voní, ale zároveň chrání ženu přes plísňovým onemocněním. Je 100% přírodní, neobsahuje žádné umělé látky, udržuje zdravou hladinu pH pokožky. 

Lubrikační gel Foria Lubrikační gel ForiaFoto Refresher.sk

Lubrikant zároveň zmírňuje bolest a napětí, ještě aby ne. Zatím ho vyzkoušela první stovka žen a všechny byly spokojené. Pochvalovaly si uspokojující účinky gelu. 

Foria. The First Marijuana Infused Personal Lubricant for Her Pleasure is Here. from Foria on Vimeo.

bah
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.