Šílené video: vraždící klaun děsí kolemjdoucí lidi | Reflex.cz
nahoru

Šílené video: vraždící klaun děsí kolemjdoucí lidi

Barbora Harakalová8. června 2014 • 17:00
Vraždící klaun děsí kolemjdoucí lidi
Vraždící klaun děsí kolemjdoucí lidi
• foto: 
youtube.com

Je večer a vy se procházíte v parku. Proti vám se objeví klaun. Lépe řečeno, šílený klaun. S šíleným výrazem a obrovským kladivem v ruce. Snažíte se být v klidu, ale on se proti vám rozeběhne a směje se jako blázen. V tu chvíli vám nezbývá nic než vzít nohy na ramena. Nejde o horor, nejde ani o žádného devianta. Takhle nějak se teď baví lidé v USA. 

Prank s názvem "Killer Clown Scare Prank!" shlédlo na youtube.com bezmála 14 milionů lidí. Poněkud bizarní druh zábavy ale momentálně hýbe světem. Nejedná se o jediné video, ve kterém podobným způsobem někdo vyděsí a napálí pár nic netušících lidí. 

Na video se můžete podívat zde: 
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější