nahoru

Miliardářské rozvody: Co po rozvodu získá Melinda Gates a kolik vysoudily další exmanželky bohatých mužů

red 4. května 2021 • 16:30
Video se připravuje ...
Nejdražší rozvody
• video: 
Mall.tv

Melinda a Bill Gatesovi, jeden ze zdánlivě nejstabilnějších párů planety vydal v pondělí na svých sociálních sítích společné prohlášení, že jejich manželství, které trvalo dlouhých 27 let, spěje ke svému konci.

V nejbližších dnech a měsících čeká Gatesovi soudní řízení. Vzhledem k objemu jejich společného majetku lze předpokládat, že bude velmi náročné a Melinda Gatesová z něj nakonec může vyjít jako jedna z nejbohatších žen světa.

Nebyla by první ani poslední exmanželkou, která si díky rozvodu se svým bohatým a vlivným mužem zajistila vcelku příjemný zbytek života. Například bývalá manželka nejbohatšího muže planety Jeffa Bezose MacKenzie, se právě díky rozvodu vyšplhala v žebříčku nejbohatších žen časopisu Forbes na krásné čtvrté místo. 

Jak dopadly rozvody dalších miliardářů? Kolik na svém exmanželovi vysoudila královna plastik Jocelyn Wildensteinová, nebo druhá ze čtyř manželek Ruperta Murdocha Anna? 

 

red
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.