nahoru

Věčně mladý alfasamec Putin: Kde všude na něj sáhli plastičtí chirurgové?

venu 17. března 2022 • 18:10

Sice se vždycky prezentoval jako nestárnoucí alfasamec, všem je ale jasné, že nikdo nemládne. Ani Vladimir Putin, který za svůj život podstoupil několik plastických operací. S botoxem je tento ruský agresor zkrátka hodně dobrý kamarád.

Je to jasné. Když v devadesátých letech vypadáte jako scvrklá rozinka, začne vám docházet, že není čas na hrdinství, a zavoláte plastickému chirurgovi s nabroušenou injekční stříkačkou plnou botoxu. Toto Vladimir Putin jistě podstoupil. Protože o několik let později, v roce 2011 vypadal jako svoje vyžehlená napodobenina.

Ale botox není to jediné, co změnilo Putinovy rysy. Hlava Ruska si zašla na operaci očních víček nebo také na výplň tváří. Aspoň to tvrdí plastičtí chirurgové, kteří se mu podívali na zoubek. Nebo dostali pod kůži? Ať tak, či onak, Putin se vždy snažil udržet si svoji bezchybnou mužnou image. Na srovnávací obrázky se mrkněte v novém díle pořadu Ruský bizár.

venu


Klíčová slova: Rusko, ruský bizárDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.