nahoru

Internetový adresář Reflexu č. 14

Miloš Čermák 5. dubna 2004 • 09:14

Potřebujete pár náhodných čísel? Vygenerujte si je na Internetu. Wikipedia - po Britannice druhé nejlepší místo. Flashová hra na webu britské BBC - Sexy fotbal...

Potřebujete pár náhodných čísel? Například nevíte, jaká vsadit čísla ve sportce? Vygenerujte si je na Internetu. Stačí zadat rozpětí, v jakém se mají čísla pohybovat, a samozřejmě jejich počet. Zde je mých pět šťastných čísel od nuly do desítky: 5, 6, 7, 2, 5.

http://www.randomnumbers.info/index.jspPo Britannice druhé nejlepší místo, když rychle potřebujete něco z encyklopedie. Wikipedia je méně uhlazená a konzervativní, zato však aktuální a mimořádně čtivá. Dobrý web!

http://en.wikipedia.org/wiki/Main_PageBritská BBC se jako pramáma veřejnoprávních televizí tradičně věnuje ušlechtilým a povznášejícím tématům. Flashová hra na jejím webu, nazvaná Sexy fotbal, je toho skvělým příkladem. Hráčem se pohybuje šipkami, klávesou N se přihrává spoluhráčům a klávesou M se střílí. Co se mě týče, tak jsem svůj zápas prohrál, ale osobně si myslím, že mí hráči byli uplaceni. Dám o tom echo někomu z Deníků Bohemia.

http://www.bbc.co.uk/teens/lads/joypad/games/sexy_football.shtml