nahoru

Internetový adresář Reflexu č. 19

Miloš Čermák9. května 2003 • 01:05

Potřebujete si konečně vybít vztek? Máme pro Vás lék. Další hra Vám může taky pomoci, otázkou je, zda stále proti vzteku nebo spíš na zklidnění. Na své si dnes přijdou nejen muži.

Zkuste se vžít do role Boha. Ne, tohle není výzva k rouhání, ale spíše test, jak se z nebeského nadhledu vypořádáte s pozemským nepořádkem. Cítíte ten vztek? A máte chuť někoho potrestat spravedlivým hněvem? Pak je pro vás jako dělaná jedna flashová hra. Až budete metat blesky, určitě se vám uleví.


http://www.no-god.com/game/wrath.swf
Uklidnit se můžete i jako obyčejní smrtelníci. Naťukejte do adresového řádku výše uvedenou adresu a budete mít k dispozici osm chlápků, které můžete do sytosti fackovat. Stačí přejet přes hlavu kursorem anebo mačkat číslice jedna až osm. Nevím proč, ale zvlášť sedmička mi leze na nervy.


http://www.fabrica.it/gallery/interactive/item13.htmlNa závěr něco pro dámy. Proč si trochu nepohrát s chlápkem, který nemá na práci nic jiného než blbnout v posilovně. Pozor na klávesu s číslicí devět.http://www.monkeychops.karoo.net/mistertweakathon.html