nahoru

Strach a Kalousek: Z jakých hlasování nemá čisté svědomí a proč nebude dalším českým prezidentem?

Jiří Strach 25. března 2022 • 18:00
Video se připravuje ...
Se Strachem Nacafe: Miroslav Kalousek
• video: 
Videohub

Miroslav Kalousek, někdejší ministr financí, spoluzakladatel TOP 09 a politik s vytříbeným humorem se setkal s režisérem Jiřím Strachem. Cítí svůj podíl viny na tom, kam dospěla politická scéna v České republice? Proč nebude dalším českým prezidentem? A mlčí naše intelektuální elity? Nejen na tyto otázky známý český politik odpovídá v pátém díle Se Strachem Nacafé.

„Když pan prezident Zeman vyhlásil tu devítiměsíční volební kampaň, což samozřejmě udělal pro to, aby co nejvíc vyhověl  zájmům hnutí ANO i Andreje Babiše, tak mi bylo jasné, že moje aktivní kariéra ve sněmovně skončila,“ popisuje Miroslav Kalousek své rozhodnutí pro konec v aktivní politice.

Představuje v současnosti politika souboj idejí nebo je pouhým divadlem? Jak se vytváří mediální obraz politika? Jakých situací nejvíce využívají lháři a populisté? A jak to, že se se Strachem oslovují Petronelku a Uriášku? To vše se dozvíte v novém díle pořadu se Strachem Nacafe. 

Další díly pořadu Se Strachem Nacafe najdete zde >>>

Se Strachem Nacafe je autorský pořad Reflexu, kde najdete nevšední rozhovory se známými a pozoruhodnými osobnostmi. Moderátorem pořadu je úspěšný český režisér Jiří Strach, který jednou týdně zpovídá svého hosta ve své „domovské“ kavárně na pražské Letné.

Jiří Strach
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.