nahoru

Buďme rádi, že nás ODS nechce zbít

Luděk Staněk18. října 2010 • 12:33
Komunální volby 2010
Komunální volby 2010
• foto: 
Tomáš Tesař

Zatímco kolegové okolo v redakci propočítávají volební výsledky a analyzují co, kdy, kde a s kým, já cítím jako svoji povinnost demonstrovat vám... vlastně nevím co.

 

To protože předvolební dopis Pavla Klegy voličům je něco, co jde mimo všechny kategorie - a já pořád tak trochu doufám, že je to parodie. Dalo by se na něm demonstrovat ledasco - například to, že Pavlu Klegovi či tomu, kdo mu našeptal, že tenhle dopis je dobrý nápad, dal někdo do pití něco, co zásadním způsobem snižuje schopnost vnímat realitu a je to dost možná i ilegální.

 

klega

 

Z dopisu vyplývá především to, že pokud si Pavel Klega představuje soužití s voliči jako manželský svazek, pak má o své roli v tomto svazku poměrně zvláštní představy. V podstatě bychom měli být vděční za to, že nás Pavel Klega (resp. ODS) nebijí. Fakt, že nám občas přinesou i nějaký ten peníz (pravděpodobně něco, co Roman Janoušek a další nepobrali a nechali to na místě) by nás měl uklidnit, a tak bychom měli být šťastní a být rádi, že jsme rádi.

 

Hlasujte pro Reflex.cz ve finále Křišťálové Lupy 2010. Děkujeme.

 

Pavlu Klegovi evidentně nedošla jedna věc - pokud víte, že váš partner je grázl (či vaše partnerka je lehčích mravů a stýká se s kýmkoli, z koho koukají peníze), pak je vám celkem jedno, že vás nebije. Možná se hned nerozvedete, ale minimálně začnete tím, že si zkusíte najít někoho jiného, protože máte tušení, že že s kýmkoli jiným by to mohlo být lepší, než s tím, co máte doma. A pokud Pavlu Klegovi nedošlo ani po tomto víkendu, jak se věci v partnerském vztahu mají, měl by se možná večer doma v koupelně podívat, zda je tam stále ještě kartáček jeho manželky.


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější