nahoru

Bouřlivá Aurora, hitoví Bastille a záplava vlajek. Čtvrtý den Szigetu obrazem

Oliver Adámek12. srpna 2018 • 18:06
Bouřlivá Aurora, hitoví Bastille a záplava vlajek. Čtvrtý den Szigetu obrazem
foto: Rockstar photographers

Vyprodanou nocí ze soboty na neděli se festival Sziget přehoupl do své druhé poloviny. Ještě před setměním ale prostor před hlavním podiem zaplnily stovky vlajek zemí z celého světa, včetně pár českých a slovenských, na tradiční szigetové flag party. Večer pak patřil dvěma z velmi očekávaných kapel – cenami ověnčeným Bastille a Mumford and sons. České fanoušky ale jistě potěšila i dobře známá a u nás oblíbená Aurora.

Ještě během dne zbývalo na sobotní část Szigetu několik stovek lístků, ty se však do večera vyprodaly a organizátoři si mohli připsat letošní druhý kompletně vyprodaný den. Celkově se letos očekává převýšení dosavadního rekordu z roku 2016, kdy branami festivalu prošlo 496 tisíc fanoušků. Podle ředitele Szigetu Támáse Kadára se na základě dosavadních prodejů pro letošek očekává překonání hranice půl milionu diváků.

Jak vypadala divoká vlajková party i koncerty Bastille či Mumford and sons čtvrtého dne na Szigetu, se můžete podívat v galerii.

Jak vypadají plodiny, které znáte z obchodů, před sklizní? Některé fotky vás překvapí
Nechoďte spát. Pozorujte Perseidy! Kdy jich uvidíte nejvíc?Klíčová slova: Sziget, festival, fotogalerieDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,970
22,780
29,150
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější