nahoru

Výstava Reflexu: Přijďte se podívat na nejlepší letošní Akty X

ref 24. října 2016 • 12:30
Výstava Reflexu: Přijďte se podívat na nejlepší letošní Akty X
foto: Jan Kwaczek

V rámci festivalu Designblok Reflex každoročně vystavuje vítězné fotografie čtenářské soutěže o nejlepší akt. Nejinak je tomu i letos. Na nejlepší Akty X pro rok 2016 se můžete přijít podívat na terasu Průmyslového paláce na holešovickém Výstavišti. Originální expozice Akty v kruhu je otevřena od 27. do 31. října 2016.

Vítězné fotografie osmého ročníku fotografické soutěže Reflexu Akty X jsou umístěny v kruhu. Ten kruh ohraničuje svět, jemuž jsme se před lety v Reflexu rozhodli dát prostor a sledovat jej. Je to svět nekonečné touhy po zachycení lidského těla způsobem, který prchavý okamžik promění v mimořádnou událost.

Naším přáním je, abyste se v kruhu zdrželi a nechali se jím pohltit. Aby váš dojem ze snímků, jež vybrala odborná porota, odpovídal zanícení amatérských fotografů, kteří se ve svém volnu stali vládci času a zastavili jej ve chvíli, kdy měli pocit, že se potkaly smyslnost, tajemství a krása.

Akty v kruhu
27.  – 31. října 2016
Terasa Průmyslového paláce
Výstaviště Holešovice
Architektonické zpracování: hippos design

VŠE O SOUTĚŽI AKTY X NAJDETE ZDE >>>

Pozvánka na výstavu Akty v kruhu Pozvánka na výstavu Akty v kruhuFoto Archív


ref


Klíčová slova: výstava, designblok, Akty X 2016Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.