nahoru

HBO zveřejnilo nový teaser ke Hře o trůny. Vrátí se Jon Sníh?

Tereza Stonišová 5. prosince 2015 • 15:00
HBO zveřejnilo nový teaser ke Hře o trůny. Vrátí se Jon Sníh?
foto: Profimedia.cz

„Nemají tušení, co se stane,“ říká se na závěr krátkého videa jedna z důležitých postav seriálu, Bran Stark. Video poutá na očekávanou šestou řadu populárního seriálu Hra o trůny, kterou televize HBO odvysílá příští rok v dubnu.  HBO diváky velmi napíná – nic konkrétního zatím neprozradila.

Zatím nejožehavější otázkou ohledně toho, co se bude dít v příští sérii, se zdá být další působení postavy „vrány“ Jona Snowa neboli Sněha. kterého v páté sérii úkladně zavraždili. Jeho smrt vyvolala velké emoce na všech fanouškovských fórech. A nejen emoce, ale také otázky, zda je tato sympatická postava opravdu nenávratně pryč. Odpověď  však z nově vypuštěného teaseru nezískáme. Neobsahuje totiž žádný moment, který by mohl diváky navést ke klíči k dalšímu pokračování seriálu. Dá se předpokládat, že to není poslední lákadlo, které pro diváky HBO připravila.

Hra o trůny je natočená podle knihy spisovatele fantasy literatury George R. R. Martina, která dosud čeká na své dokončení. Kniha se v originále jmenuje Píseň ledu a ohně, filmoví tvůrci však seriál přejmenovali podle prvního knižního dílu.Klíčová slova: HBO, hra o trůnyDiskuse ke článku