Český film Gangster Ka je v čele návštěvnosti kin | Reflex.cz
nahoru

Český film Gangster Ka je v čele návštěvnosti kin

ČTK14. září 2015 • 16:15
V čele tabulky návštěvnosti kin je český projekt Gangster Ka
V čele tabulky návštěvnosti kin je český projekt Gangster Ka
• foto: 
ČTK

Český film Gangster Ka, který zavádí diváky do prostředí organizovaného zločinu v Česku i v exotické cizině, skončil vzápětí po premiéře v čele tabulky nejnavštěvovanějších snímků českých kin. O víkendu ho ve 135 kinosálech zhlédlo 31.537 diváků, kteří v pokladnách nechali 4,6 milionu korun. ČTK to dnes oznámila Unie filmových distributorů. 

Rozhovor s režisérem filmu, Janem Pachlem, si můžete přečíst v novém čísle časopisu Reflex, který vychází již tento čtvrtek.

Druhé místo zaujala další novinka - americký horor Sinister 2 s bilancí 11.467 zájemců. Animovaný snímek V hlavě, který dosud tabulku vedl, skončil až třetí. Za ním se umístila sci-fi komedie Pixely.

Na pátém místě zabodovala hudební komedie Nikdy není pozdě, v níž se Meryl Streepová na plátně objevuje po boku své skutečné dcery Mamie Gummerové a rockové hvězdy Ricka Springfielda. Je rovněž americké produkce.

Rekordman první dvacítky - animovaná komedie Mimoni, jejíž celkové tržby za 12 týdnů přesáhly díky 734.267 divákům 100 milionů korun - zaujal šesté místo.

Aktuální výsledky poskytují Unii filmových distributorů provozovatelé 160 největších kin v ČR. Roční výsledky této skupiny tvoří zhruba 85 procent celkové bilance všech tuzemských kin. Pro pořadí jsou rozhodující tržby, ne počet diváků.

ČTK


Klíčová slova: gangster ka , Krejčíř


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice

PREMIUM X Novináři se začali bát!
11. června 2019 • 14:17

Novináři se začali bát!

PREMIUM X Obří laboratoř kreativity umělců, to je Pražské Quadrien­nale, největší světová výstava divadelní scénografie
PREMIUM X Věda a technika, hipsteři
11. června 2019 • 14:05

Věda a technika, hipsteři


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější