nahoru

První ukázky z nového českého filmu „Zejtra napořád“, v hlavních rolích sexy Vica Kerekes a Pavel Batěk

ref 20. května 2014 • 15:00
První ukázky z nového českého filmu „Zejtra napořád“, v hlavních rolích sexy Vica Kerekes a Pavel Batěk
foto: falcon.cz

Do kin se chystá nový český film „Zejtra napořád“ režiséra Rudolfa Havlíka. Na první ukázky z díla se můžete podívat právě dnes. Premiéra je plánovaná na 17. července. Hlavní ženskou roli ztvárnila Vica Kerekes, dále uvidíme Filipa Blažka, Jiřího Lábuse v roli mafiánského bosse, Michala Kavalčíka alias Rudu z Ostravy či Kláru Issovou.

Zejtra napořád je Havlíkovým prvním hraným filmem. Jako scenárista mohl vycházet ze spisovatelské zkušenosti – je totiž velmi úspěšným bloggerem a autorem čtyř knih. Přestože příběh hlavního hrdiny je fabulace a fikce, inspirací pro výchozí situaci byla Havlíkovi jeho práce v Asii a zkušenosti s čínskou mentalitou. Část příběhu a natáčení se proto odehrála v Hongkongu. Sám režisér k tomu tvrdí, že to dodává filmu neopakovatelnou atmosféru a je to „hodně sexy“.

K výběru herce Pavla Baťka do hlavní role pak Havlík říká: „Chtěl jsem přivést do filmu mužskou postavu, která bude zajímavá, protože si myslím, že v českých filmech chybí silné mužské charaktery. Většinou jsou to ublížení, potrhlí, debilní nebo asexuální tvorové, na které mě nebaví se dívat. A to, že všichni chceme změnit svůj život a máme své sny, mi přijde logické, protože věřím, že v koutku duše si to přejeme v jisté míře všichni.“

ref
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.