Justin Timberlake

Justin Timberlake Zdroj: Facebook

Muž roku 2013
Svatba s Jessicou  Biel na titulce časopisu People
Justin Timberlake
Justin Timberlake vystoupí v pražské O2 areně
6
Fotogalerie

Zpěvák Justin Timberlake vystoupí 3. června v pražské O2 areně

Americký hudebník a producent Justin Timberlake vystoupí 3. června v pražské O2 areně. Na svém prvním koncertě v České republice se představí v rámci The 20/20 Experience World Tour.

Turné následuje po celosvětovém úspěchu alba The 20/20 Experience, které následovala jeho druhá část The 20/20 Experience - 2 of 2. ČTK o tom za pořádající společnost Live Nation informoval Petr Novák.

Vstupenky v cenách od 1590 korun do 2590 korun budou v prodeji od 13. prosince. Členové fanklubu Timberlakea budou mít přístup k předprodeji již 9. prosince.

Rok Justina Timberlakea

"Rok 2013 byl rokem Justina Timberlakea a jeho The 20/20 Experience World Tour. Ve velkolepé show s propracovanou choreografií je tolik světel a laserů, že by tenhle koncert mohl soupeřit s The Wall," konstatoval redaktor amerických novin The Star-Ledger.

Kromě vyhlášení Mužem Roku časopisem Go byl Justin Timberlake nedávno oceněn třemi cenami American Music Awards, včetně kategorie pro Nejoblíbenějšího pop/rockového mužského umělce. Album The 20/20 Experience se stalo nejprodávanějším letošním albem s více než čtyřmi miliony prodaných nosičů po celém světě. Jedná se o nejúspěšnější mužský albový debut za posledních pět let a zároveň jde o nejprodávanější digitální debut v historii Spojených států od mužského umělce. Jen v prvním týdnu vydání alba všech jeho 10 skladeb bodovalo v žebříčku digitálních skladeb a pouze v USA se jich prodalo více než sedm milionů.

´N Sync

Do povědomí posluchačů se Timberlake dostal jako člen chlapecké skupiny 'N Sync. V roce 2002 vydal své první sólové album nazvané Justified. Založil i svou vlastní nahrávací společnost nazvanou Tenman Records a oděvní značku William Rast.