nahoru
Premium Kultura

Lupin podruhé: Francouzský seriál inspirovaný příběhy slavného lupiče-gentlemana se dočkal pokračování

Šimon Šafránek 28. června 2021 • 14:30
Omar Sy jako důvtipný mstitel Assane Diop
Omar Sy jako důvtipný mstitel Assane Diop
• foto: 
Profimedia.cz

Na začátku roku způsobil Lupin malou senzaci. V pětidílné sérii z produkce Netflixu zaujal Omar Sy coby Assane Diop, syn afrického přistěhovalce, který se pokouší elegantně pomstít smrt svého otce. Inspirován romány Maurice Leblanka a důvtipem lupiče Lupina, odkrývá Assane temnou minulost sběratele umění Pellegriniho, která má v otco­vě smrti prsty.

V režii Louise Leterriera seriál vynikal poutavou akcí a pestrým zapletením několika časových i dramatických rovin. Zároveň však pátý díl nebyl žádným finálem – Assane zjišťuje, že jeho syn byl unesen. Ale co bude dál? Odpověď přichází po půl roce. Režii převzali Hugo Gélin a řemeslník Ludovic Bernard, asistent režie u bessonovských spektáklů.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.