nahoru
Premium Kultura

Bez keců à la David Copperfield: Paměti Woodyho Allena mají dvě části – život a pokus o obhajobu

Veronika Bednářová 9. dubna 2021 • 10:00
Bez keců à la David Copperfield: Paměti Woodyho Allena mají dvě části – život a pokus o obhajobu
foto: Profimedia.cz

Chtě nechtě jsme o té knize slyšeli už loni v březnu, kdy ji ve Spojených státech nakladatelská divize Hachette nakonec neodeslala do tiskárny, vtlačená do kouta stávkou zaměstnanců. Memoár Mimochodem (Apropos of Nothing) pětaosmdesátiletého ­Woodyho Allena, režiséra padesátky filmů, nakonec vydalo konkurenční ­Arcade Publishing.

Do této chvíle na něj nevyšla jediná zahraniční recenze, která by v mnoha odstavcích neanalyzovala, čím expartnerské duo Allen a Farrowová už téměř třicet let zaplavuje veřejný prostor – totiž Allenovo údajné sexuální obtěžování sedmileté dcery v roce 1992. Únavný, neinspirativní výsledek? Stále nevíte, komu věřit.

 

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.