nahoru

Vymahač dluhů Kajínek: Nájemný vrah by měl pracovat jako dalajláma!

Jiří X. Doležal 25. července 2018 • 12:30
Video se připravuje ...
Reklama webu mimosoudni.cz, kterou namluvil Jiří Kajínek
• video: 
mimosoudni.cz

Je málo tak charakterově pevných, morálních, etických, čestných a příkladných jedinců, jako je Jiří Kajínek. Tato hanebná česká společnost ho svým ignorantským přístupem a nepochopením jeho celospolečenského přínosu donutila živit se v reklamě. Momentálně dělá reklamu vymahačské firmě, na jejímž webu je v dominantní, reklamní pozici jeho fotografie se zlověstným úsměvem.

Fotografie na tom webu nemluví. Když si to chcete poslechnout, musíte kliknou na tlačítko Play. Pak vám pan Kajínek sdělí, že jemu neuteče nikdo. A představí se. To, že je pravomocně odsouzený nájemný vrah, který za peníze zavraždil dva lidi, a třetího ne jen proto, že neumí střílet, v nahrávce nezazní.

Nájemný vrah Jiří Kajínek jako reklama vymahačské firmy Nájemný vrah Jiří Kajínek jako reklama vymahačské firmyFoto Archív

Ponižuje mě, že tak významná osobnost jako Kajínek nenajde důstojnější uplatnění než v reklamě. A tak si myslím, že bychom mu měli sehnat důstojnější funkci. Jen nevím jakou, ale věřím lidu. Proto zahajujeme toto lidové hlasování, jehož výsledky zveřejníme a předáme Miloši Zemanovi, aby se o pana Kajínka postaral stejně jako tehdy, když mu ty vraždy odpustil a dal mu amnestii.

Lidové hlasování je plně legitimní, byl jím zvolen například v České republice v roce 2017 Miloš Zeman, který vaří novičok. A také v Palestině, kde jsou mnohem dál, již v roce 2006 teroristická organizace Hamás. Tož hlasujte: 

Anketa
Jakou funkci by si zasloužil pan Kajínek na základě svých zásluh?
Ministr spravedlnosti
23.3%
1241
Prezident
4.3%
229
Papež
2.6%
141
Ministr vnitra
2.3%
121
Doživotní vězeň
62.1%
3316
Ředitel nevládní organizace zaměřené na rozvoj mezilidských vztahů
2.9%
157
Dalajláma
2.5%
131
Anketa
Proč je Jiří Kajínek na anglické Wikipedii jenom jako film?
Zavraždil málo lidí (Kajínek 2 a jednoho zkusil, Adolf Eichmann 6 000 000 a byli to navíc Židi, tak je Kajínek prostě nula)
46.4%
514
Nízká kvalifikace (Kdyby to byl opravdu významný vrah, tak by Vojtěch Pokoš, kterého Kajínek taky chtěl zavraždit, ale střelil ho blbě, nebyl naživu)
15.1%
167
Špatně lže před soudem (Hlavní viník rwanské genocidy Théoneste Bagosora dostal jen 35 let, a to tam zavraždili za sto dní 800 000 lidí)
8.7%
96
Nezná základní dovednosti vlastní profese (Pan Kajínek potřeboval zavraždit objednané lidi kousek od věznice Bory. A platí, že čím je zbraň účinnější, tím je to větší rána a je to víc slyšet. Vrah, který neví, že potichu se nestřílí sedm pětašedesátkou, ale normální devítkou s tlumičem, je trouba)
29.8%
330
Anketa
Miloš Zeman zaslouží za udělění amnestie panu Kajínkovi ocenit:
Nobelovou cenou za mír jako Jásir Arafat za to, už nebudou jeho lidi zabíjet Židy, i když všichni, a to i v Evropě, víme, že si to zasloužej.
17.5%
115
Nobelovou cenou za mír jako Jásir Arafat za to, už nebudou jeho lidi zabíjet Židy, i když všichni, a to i v Evropě, víme, že si to zasloužej.
15.2%
100
Nobelovou cenou za mír jako Jásir Arafat za to, už nebudou jeho lidi zabíjet Židy, i když všichni, a to i v Evropě, víme, že si to zasloužej.
67.3%
443

Konec srandy

Legrace patří na web. Je zadarmo. Těžká práce je za peníze v tištěném Reflexu. Tak těžká, že jeden článek stál asi čtyřicet pracovních hodin (což je normální pracovní týden), ale vzhledem k tomu, že když nájemní vrazi vymáhají dluhy a smí se to, tak se opravdu musí spěchat, aby se to urychleně nesmělo.

A to bude až v v Reflexu. A bude tam k přečtení i dopis, který jsem nejdříve zaslal (česky) jako podnět k Nejvyššímu soudu a Ústavnímu soudu, a pak anglicky do asi osmdesáti klíčových medií v západní Evropě, USA a Austrálii, neboť se domnívám, že současná činnost pana Kajínka není v souladu s Listinou základních práv a svobod. Práv a svobod občanů země, kteří na rozdíl od pana Kajínka nejsou nájemní vrazi.

P.S.

Vzkaz pro pana Jiřího Kajínka: Pokud Vás vzhledem k Vaší předchozí podnikatelské činnosti napadne mne zavraždit - jako jste zavraždil plzeňského podnikatele Štefana Jandu (27 let) a jeho osobního strážce Juliána Pokoše (30 let), a jako jste se pokusil zavraždit dalšího jeho osobního strážce Vojtěcha Pokoše (25 let), do kterého jste také střelil, ale protože jste nejen nájemný vrah, ale taky lempl, co neumí střílet, tak to přežil - neváhejte! Rád se s Vámi setkám osobně! A nemějte nejmenší obavy z nějakého projevu mých nesympatií, rozhodně se k Vám budu chovat plně v mezích zákona.

Konkrétně § 29 Trestního zákoníku č. 40/2009 Sb., který se jmenuje Nutná obrana a říká: „Čin jinak trestný, kterým někdo odvrací přímo hrozící nebo trvající útok na zájem chráněný trestním zákonem, není trestným činem.“

Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

E15
Nejčtenější