nahoru

Hodnocení komentátorů fotbalového MS: Bosák stále patří ke špičce, Vlášek nutil lidi přepínat program

zal, isport.cz 18. července 2018 • 09:40
Video se připravuje ...
Jaromír Bosák o Mistrovství světa ve fotbale v Rusku
• video: 
Martin Bartkovský

Měsíc jsme slýchali jejich komentáře a postřehy. A opět často od fanoušků zaznívalo: „Vypínám zvuk, přepínám.“ Jak zvládli světový šampionát komentátoři a experti České televize? Z koho bolela hlava a kdo diváky bavil?

Při neúčasti Jarolímova nároďáku v Rusku byli oni těmi, jejichž výkony český fanoušek vnímal ze všeho nejvíc. Šedesát zápasů, celkem 223 hodin vysílání. To je dost velká porce fotbalu na to, aby vám někdo začal lézt na nervy...V sekci komentátorů není nic nového. Jaromír Bosák je stále o světelné roky před svými kolegy. Uhlazený projev, emoce, minimum omylů, schopnost vyslovit názor i udělat vkusný vtip – to je výčet vlastností, které z něj dělají neotřesitelnou jedničku.

Vlastimil Vlášek byl v Rusku v podobné formě jako Němci. Chyby, nesmyslné úvahy, špatně vyslovovaná jména hráčů, nepovedené pokusy o zábavné hlášky. Výtek diváků na jeho adresu je jen na Twitteru víc než dost.

Kompletní recenzi komentátorů a expertů ČT najdete na webu iSport.cz >>>

zal, isport.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

E15
Nejčtenější