Úsvit nedopustí islamizaci Vysočiny. Ale co Pičín? | Reflex.cz
nahoru

Úsvit nedopustí islamizaci Vysočiny. Ale co Pičín?

Jiří X. Doležal5. září 2016 • 07:00
Volební leták Úsvitu proti islamizaci Vysočiny
Volební leták Úsvitu proti islamizaci Vysočiny
• foto: 
Facebook

S blížícími se volbami se ukazuje, že letošní podzimní hlasování bude ještě absurdnější, než jsme v české kotlině zvyklí. Kandiduje hned celá řada protiimigračních subjektů, a jejich kampaň je daleko za hranicí demence. Třeba Úsvit...

Když na mne v neděli ráno z Facebooku vykoukl volební plakát Úsvitu, zatrnulo mi. Jejich heslo - Zabráníme islamizaci Vysočiny - mne opravdu vyděsilo. Nejprve jsem to totiž pochopil tak, že muslimové chtějí, aby oblíbená uzenina byla nadále vyráběna v halal verzi. Což je třeba odmítnout - složení Vysočiny podle webu zdravapotravina.cz tvoří vepřové maso - 60% a sádlo 15%, a její výroba ve verzi halal je tak vyloučena.

Nakonec jsem pochopil, že strana nebrojí proti islamizaci uzenin, ale kraje Vysočina. A mají k tomu celou řadu důvodů:

Za jeden z nejzásadnějších problémů současné imigrační krize totiž lze snadno a bez přehánění označit možnost, že by v Havlíčkově Brodě postavili mešitu. Samozřejmě - jak jinak - s radikálním imámem napojeným přímo na Islámský stát a ducha Usamy bin Ladina. Stejně tak aktuální je vznik šárijských soudů v Želetavě, minaretu v Jihlavě a velkochovu velbloudů ve Žďáru nad Sázavou.

Merkelová by měla běžencům rozdávat poukázky do nevěstinců
Jiří X. Doležal 4. září 2016 • 10:50

Merkelová by měla běžencům rozdávat poukázky do nevěstinců

Jsou to doslova hrůzné vize - a tak jsem se zeptal paní Jany Borkovcové, která je na plakátě Úsvitu vyfocena, na zásadní otázky: „Jaké konkrétní hrozby islamizace vidíte na Vysočině, prosím? Vyrostl u Jihlavy minaret či mešita v Havlíčkově Brodě?“ Odpověď přišla vzápětí: „Asi je to na delší popis, ale o co mi jde je to, aby tu nevznikala azylová centra, uprchlické tábory, aby nám tu Arabové neskupovali pozemky (jako třeba v obci Modlany v Sev. Čechách) Vše je otázka času a i když tu nyní nemáme žádnou modlitebnu ani minaret, což je super, tak tu může velice rychle všechno vyrůst...“

Uprchlíci ignorují kvóty. Německá velkoměsta je musí hnát trapem pryč

Takže je to dobré. Zatím v Poličce džihád nebují, a straníci z Úsvitu mají z islamizace strach spíše preventivně, než že by reagovali na konkrétní hrozbu. Je to chvályhodné, ale nestačí to. Dovoluji si proto dámy a pány z Úsvitu upozornit, že islamizace více než Vysočinu ohrožuje obec Pičín.

Ta je totiž - už podle názvu - pro sexuálně vyhládlé imigranty mnohem atraktivnější než třeba Borová na Vysočině. Proto prosím bojovníky proti islamizaci: Nezapomínejte na Pičín!

Kancléřka Merkelová přiznala chyby Německa a EU během uprchlické krize
Česko v ohrožení islamisty: Sedm lidí od nás loni odjelo k teroristům do Sýrie
Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Petr Sokol: Sázejte na politiku, dokud se v českých sázkových kancelářích nenaučí určovat kursy
PREMIUM X Ivan Stěpanovič Koněv: Hrdinný osvoboditel Prahy, nebo padouch?
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč se Čapí hnízdo nesmělo dostat před soud
PREMIUM X Taylor Swift: Blonďatá zpěvačka dobyla hudební trůn a stala se nejlépe vydělávající celebritou světa
PREMIUM X Zelený Raoul: Jak nemít problém s Rusy ohledně sochy Koněva?

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější