Skandál! Jiří Ovčáček opravdu existuje! | Reflex.cz
nahoru

Skandál! Jiří Ovčáček opravdu existuje!

Jiří X. Doležal6. srpna 2016 • 14:00
Jiří Ovčáček
Jiří Ovčáček
• foto: 
Profimedia

Reflexu se podařilo získat nezvratné důkazy, že na rozdíl od současného trendu neexistujících mluvčích, mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček nade vší pochybosti existuje! A nejen to - není pod kontrolou nějaký paní.

Současným  trendem české levice je platit neexistující osoby. Nejčastěji se tyto ne-občané objevují v souvislosti s funkcí tiskového mluvčího. Dá se říci, že se v Čechách stalo dobrým standardem mít tiskovou mluvčí, která neexistuje.

Nejprve to prasklo na do oranžova vyšisované rudochy - na sociální demokraty. Hejtman Michal Hašek se ještě ani nevzpamatoval z konspirační schůzky u Zemana, a zase další nepříjemnost! Za jihomoravského hejmana, mimochodem usvědčeného lháře, dlouhou dobu komunikovala s novináři identita se jménem Lucie Proutníková. Podle zjištění MF DNES se za jménem tiskové mluvčí skrývá kontroverzní lobbistka Jana Mrencová.

A žádná mluvčí Proutníková prostě neexistuje. Jihomoravské hejtmanství dosud bohužel nezveřejnilo, jestli paní Proutníkové, která neexistuje, také proplácel faktury či zasílal honoráře.

Vymyšlená mluvčí? Nechte Haška na pokoji, Svěrák je horší!
Jiří X. Doležal 21. července 2016 • 00:04

Vymyšlená mluvčí? Nechte Haška na pokoji, Svěrák je horší!

Než se týden s týdnem sešel, padlo stejné podezření na rudochy rudé a neodbarvené, na Komunistickou stranu Čech a Moravy. Za KSČM, včetně jejich šéfa Vojtěcha Filipa, rozesílá maily novinářům Eva Komínková. Také neexistuje.

Zjistil to server aktualne.cz, a jak na potvoru se ukázalo, že neexistující Komínková, stejně jako neexistující Proutníková, je existující Mrencová.

Hašek nikdy neslyšel o své mluvčí. Ožívá jeho syndrom lhavosti?
Jiří Leschtina 19. července 2016 • 16:01

Hašek nikdy neslyšel o své mluvčí. Ožívá jeho syndrom lhavosti?

Reflex se proto ujal úkolu ověřit, zda Jiří Ovčáček, mluvčí prezidenta Zemana, skutečně existuje. Podařilo se nám sehnat několik svědků, kteří na vlastní oči Ovčáčka viděli, shromáždili jsme řadu fotografií, na kterých je Ovčáček zachycen, a autor tohoto textu s panem Ovčáčkem dokonce opakovaně mluvil po telefonu - a nebyl to hlas paní Mrencové.

Zdá se tedy, že Jiří Ovčáček skutečně existuje, mluví za Zemana a opravdu chodí na Hrad. Takže Zeman prostě současné trendy - mít neexistujícího mluvčího - už nestíhá. Pokud se tedy nakonec neukáže, že je tomu přesně naopak, že pan prezident je nikoliv za, ale před peletonem, a Ovčáček že je robot.

Noční vlci, vezměte si Haška do Ruska!
Jiří X. Doležal 5. května 2016 • 10:50

Noční vlci, vezměte si Haška do Ruska!Klíčová slova: Michal Hašek, Jiří Ovčáček


Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Svět rakve, fotbalu a lejzru aneb Od festivalu kýče a pragmatismu až k festivalu světel
PREMIUM X Šmejdi dál kasírují a důchodci se dál zbavují úspor. Český mincovní obchod se po třech letech nezměnil
PREMIUM X Zrcadlo českého národa: Karel Gott si v roce 1977 zvolil stranu hřiště. A vybral si špatně
PREMIUM X Jak na pazourek? Zkušený mistr řemesla vás naučí nejlepší řemeslné triky neandertálců
PREMIUM X Východ vrací úder: Počítačové hry válcují Hollywood a Češi jsou u toho

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější