nahoru

Noční vlci, vezměte si Haška do Ruska!

Jiří X. Doležal5. května 2016 • 12:17
Noční vlci, vezměte si Haška do Ruska!
foto: Michal Hašek/Facebook

Po panu prezidentovi nyní i jihomoravský hejtman Michal Hašek potvrdil, že je ruský šváb. Společně s Putinovými motorkáři pokládal věnce a pózoval fotografům. Proto myslím, že by pan hejtman udělal nejlépe, kdyby s Vlky odjel tam, kam patří. Do Ruska.

Noční vlci jsou propagandisticko-militantní divizí ruského ultranacionalismu a Putinovy autokratické oligarchie. Je to parta, která zcela nepokrytě podporuje ruskou vojenskou expanzi, anexi Krymu a Putinovo angažmá na východní Ukrajině. Jejich spanilé jízdy po povstaleckém území Donbasu a po poloostrově Krym jsou dostatečně evidentním důkazem. Nyní tato parta motorkářů podporovaných gosudarem z Kremlu zamířila do střední Evropy vzpomenout obětí druhé světové války.

Hejtman s ruskými motorkáři uctil Rudou armádu. Dostává čočku

Demokratický systém musí unést i zákonné projevy svých oponentů a nepřátel — proto si myslím, že by Noční vlci měli být vpuštěni a že by jejich průjezdu — pokud budou mít přilbu a povinné ručení na své mašiny — neměly úřady bránit. To, že je na své území nevpustili Poláci, bych chápal spíš jako projev nevíry v demokracii než rozumnou opatrnost. Pokud se chovají slušně, mají k nám být vpuštěni i naši nepřátelé jako každý jiný, o tom demokracie je. Bez ohledu na to bychom ale měli mít stále na mysli, že ta banda ztělesňuje nejtemnější a nejhrozivější rysy ruského imperialismu, jenž jak náš euroatlantický civilizační okruh, tak naši zemi ohrožuje. A že jsou to lumpové, kteří by nás nejradši okupovali.

Když se dostali Noční vlci na jižní Moravu, nelenil sociálně demokratický hejtman Hašek, téhle nepřátelské bandě věnoval svůj čas a byl s ní položit věnce na hroby padlých rudoarmějců. A pak s nimi a jejich motorkami ochotně pózoval fotografům. Jako kdyby to byl výlet skautů, ne nebezpečných ultranacionalistů, kteří chápou naši zemi jako ruskou gubernii.

Fanoušek prezidenta dává pět rad ruským turistům
Quido MC 4. května 2016 • 14:38

Fanoušek prezidenta dává pět rad ruským turistům

U sociálně demokratického politika nepřekvapí, že je ruský šváb — pravzor proruského socana zdobí dokonce na Hradě. Myslím ale, že když má Hašek takovou slabost pro ruské nácky, měl by se tam rovnou odstěhovat. Proto prosím Noční vlky: Vezměte si soudruha Haška s sebou domů do tajgy, kam evidentně patří!

Videoblog: Jiří X. Doležal má starost o Putinovy motorkáře
Jiří X. Doležal 8. dubna 2016 • 16:59

Videoblog: Jiří X. Doležal má starost o Putinovy motorkářeKlíčová slova: motorkáři, Michal Hašek, putinDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,830
22,740
28,560
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější