Útoky anarchistů neskončily: Další bomba v Řízkárně! | Reflex.cz
nahoru

Útoky anarchistů neskončily: Další bomba v Řízkárně!

Jiří X. Doležal24. května 2016 • 20:58
Majiteli Řízkárny v minulosti zapálili auta
Majiteli Řízkárny v minulosti zapálili auta
• foto: 
Facebook restaurace Řízkárna

Anarchisté ukazují, že jsou nejen magoři, ale také pěkní lháři. Včera jsem zde oznamoval, že Síť revolučních buněk končí s útoky na Řízkárnu a že jim její majitel údajně zaplatil jakési výpalné. Dnes je zase všechno jinak.

Poporadní večer, po zprávách, čas napsat komentář. Když jsem sedl k počítači, pochopil jsem, že nejdříve musím volat na policii. V čerstvě došlém mailu (pochopitelně ze skryté domény riseup.net) stálo: „Tímto vás varujeme! Výbušné zařízení vybouchne v restauraci Řízkárna dneska ve 23:30 hodin. Adresa: U Klikovky 10, Praha 5. Majitel Řízkárny Vladimíř Krulec neplatí za práci a šikanuje pracující. Bomba ho dneska zastaví. Ochraňte ostatní lidi v Řízkárně. Útočíme na restauraci. Nikoliv na lidi.“

Útoky na Řízkárnu končí. Kdo je další na řadě?
Jiří X. Doležal 24. května 2016 • 06:47

Útoky na Řízkárnu končí. Kdo je další na řadě?

Takže hlášení o konci útoků, které včera rozeslala Síť revolučních buněk, byl žvást. S šikanou restaurace pokračují dál a zjevně toho nenechali. Pan Krulec, majitel restaurace, podle áčkařů někomu z nich nezaplatil - a přitom včera psali, že zaplatil.

Takže Síť revolučních buněk opět potvrdila, že je to banda vyšinutých magorů. To však nijak nesnižuje jejich společenskou nebezpečnost, a až je dopadnou, měli by po nich především vymáhat úhradu nákladů, které těch dnes již 45 anonymních hlášení bomb či otravy jídla v Řízkárně stálo. Policie, hasiči a záchranáři tu nejsou pro srandu nějakých blbečků s rudými mozky.

Rudí kreténi útočí. Výzva pražské kavárně
Jiří X. Doležal 8. března 2016 • 15:17

Rudí kreténi útočí. Výzva pražské kavárně

JXD: Anarchisté vyhrožují Řízkárně už i skrze mě! Asi mě nemají rádi ...
Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější