Hlídání magorů? Miloš Zeman policisty přechválil | Reflex.cz
nahoru

Hlídání magorů? Miloš Zeman policisty přechválil

Jiří X. Doležal13. dubna 2016 • 07:30
Hlídání magorů? Miloš Zeman policisty přechválil
foto: Hrad

Když je náhodou proč, vcelku rád pochválím v Reflexu policii. Dělat policistu je totiž nevděčná a tvrdá práce. Teď ji pochválil i prezident Miloš Zeman. Bohužel za něco, co nejenže policie nedělá, ale ani dělat nemá.

Policie vyslýchá Zemanovy odpůrce. Pojďme se udat všichni!
Jiří X. Doležal 5. dubna 2016 • 08:12

Policie vyslýchá Zemanovy odpůrce. Pojďme se udat všichni!

Pan prezident si pozval na Hrad policisty - jejich zástupce - a poděkoval jim za vzorný sedmnáctý listopad i skvělou ochranu čínského premiéra. Policistům mimo jiné sdělil: "Váš nevděčný úděl často spočívá v tom, že bráníte v projevu duševně nenormálních lidí a tím jste tak trochu podobní psychiatrům.“

 

Zeman se hluboce mýlí. Kdyby tomu bylo tak, jak si myslí, už dávno by jej musela na Hradě policie zatknout a internovat, protože on sám se velmi často pohybuje za hranicí normality, a to mám opravdu na mysli širší normu. Pokus o poblití korunovačních klenotů nebyl v naší historii zaznamenán od doby, kdy je nechal Karel IV. vyrobit. Popěvek srovnatelný s „K**da sem, k**da tam“ Masaryk rozhodně neměl, Ach synku synku se svou fádností s prohlášením Miloše Zemana opravdu nedá srovnat. A na výrok, že se naše země konečně vymanila z vlivu našich spojenců - to by snad nevymyslel ani Bilak, a že byl opravdu blbej!

Kalašnikov, demokracie a mozek. Zemanova ústa produkují jeden potrat za druhým

Takže pan prezident, jak jsem ukázal, jeví všechny znaky duševně nenormálního člověka, a přesto mu policie nebrání v projevu. Proto si myslím, že naše ozbrojené složky trochu přechválil. Hlídat magory, pokud nejsou nebezpeční sobě nebo okolí, fakt úkolem policie NENÍ.

Ani taxikáři, ani sluníčkáři. Policie nepomáhá, nechrání, nekoná. Videoblog JXDKlíčová slova: zeman, policieDiskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,660
22,380
28,610
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější